Білорусь Росія
Білорусь Росія vchortkovi.pp.ua

РФ та Білорусь хочуть створити єдину військову організацію - ЗМІ

  У найближчі два роки Росія і Білорусь мають намір створити єдину військову організацію для спільної оборони, що включає в себе єдину систему ППО двох держав та інші оборонні механізми.

  Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на заяву міністра оборони РФ Сергія Шойгу, яка з'явилася в російських ЗМІ.

  За його словами, єдина система ППО вже в розробці і почне діяти до кінця 2016 року. Однак, згідно з останніми домовленостями, цим спільна система оборони двох держав не обмежиться: в планах вдосконалення єдиної системи радіоелектронної боротьби і спільна система охорони зовнішніх кордонів.

  План спільних заходів, про які, за словами Шойгу, домовились представники влади двох країн, передбачає їх здійснення у 2016-2018 роках.

  Нагадаємо, 4 жовтня у Мінську відбувся мітинг проти розміщення військової бази РФ в Білорусі. На площу Свободи прийшло близько 300 активістів, які тримали в руках антивоєнні плакати, прапори ЄС, кульки кольорів українського прапору. Також на мітингу були присутні спостерігачі місії ОБСЄ в Білорусі.

  Після чого 6 жовтня президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував інформацію про будівництво російської авіабази на території своєї країни.

  Як повідомляв 5.ua, 2 вересня 2015 року прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія хоче розмістити на території Білорусі авіаційну базу "для охорони повітряного кордону союзної держави".

  Попередній матеріал
  ОПЕК не узгодила з експортерами скорочення видобутку сировини, ціна нафти падає
  Наступний матеріал
  Вчора на Маріупольському напрямку відвели танки, сьогодні відведуть бойові машини – штаб АТО
  Теги:
  Loading...