Туреччина 5.ua

Результати виборів у Туреччині: партії влади вперше за 12 років доведеться формувати коаліцію

  Провладна "Партія справедливості та розвитку" перемагає на виборах у Туреччині. Водночас політична сила чинного президента, найімовірніше, втратить парламентську більшість, і буде вимушена формувати коаліцію.

  За неофіційними результатами підрахунку 100% протоколів, у провладної партії майже 41% голосів. На другому місці, із понад 25% - опозиційна лівоцентристська Народно-Республіканська партія. 16,5% набирає праворадикальна Партія національного руху і майже 13% - курдська Народно-Демократична партія. Після офіційного підрахунку між політичними силами розподілятимуть 550 депутатських мандатів у Великих Національних зборах. Офіційні результати обіцяють оголосити лише за 11 днів.

  Напередодні виборів на передвиборчому мітингу Курдської партії у Туреччині прогриміли два вибухи. Двоє людей загинули, сотні отримали поранення. Інцидент стався у місті Діярбакир на південному сході країни під час мітингу прихильників Народно-демократичної партії. Діюча влада припускає, що організатори теракту мали на меті підірвати спокій напередодні парламентських виборів.

  Попередній матеріал
  У США знайшли загублену гітару Леннона
  Наступний матеріал
  У Британії приземлилися бомбардувальники США, і це сигнал Путіну - The Times