glavnoe.ua

Reuters провів розслідування про дочку Путіна та її чоловіка-мільярдера

  Російські журналісти вже кілька місяців шукають доказів того, що дочка президента РФ Володимира Путіна живе у Росії під іншим прізвищем.

  Агентство Reuters провело своє розслідування і виявило, що Катерина Тихонова, керівник Центру інтелектуального резерву МДУ і голова фонду "Иннопрактика", дійсно є дочкою Путіна.

  Голова правління і заступник глави ради директорів "Газпромбанку" Андрій Акімов підтвердив це агентству, розповівши, що зустрічався з Катериною, ще коли вона була дитиною.

  Це перший офіційний коментар, який підтверджує сімейні зв’язки Путіна і Тихонової.

  Reuters вияснив, що 29-річна Катерина Тихонова разом зі своїм чоловіком Кирилом Шамаловим (сином хорошого друга Путіна Миколи Шамалова), мають близько $2 мільярдів на двох. Більшість цих грошей, головним чином, виникають зі значної частки акцій великої газової та нафтохімічної компанії, які Кирило придбав у Геннадія Тимченка, ще одного давнього друга Путіна.

  Катерина процвітає в академічних справах і керує фінансованими державою проектами в Московському державному університеті. Дослідження Reuters офіційних документів показує, що молодша дочка президента підписала контракти на суму в кілька мільйонів доларів з державних організацій для роботи в університеті.

  Андрій Акімов входить до опікунської ради фонду "Иннопрактика", який бере участь у створенні наукової долини МДУ, і яким керує Катерина Тихонова. "Я знав, що це дочка Путіна. Але звичайно ми приймали рішення підтримати проекти МГУ незалежно від будь-яких сімейних зв'язків", - заявив глава "Газпромбанку", зазначивши, що підтримує проект по розширенню МГУ незалежно від участі Тихонової в ньому. Він також висловив упевненість в тому, що Тихонова не отримувала ніякого спеціального звернення у зв'язку зі своїми родинними зв'язками.

  Раніше інформацію про дочку Путіна прокоментував прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков. Він не підтвердив, але й не заперечив, що Тихонова є родичкою президента. "Я не знаю хто це. Не можу це оцінити, я не знаю. Дотепер багато дівчат видавали за дочок Володимира Путіна", - зазначив Пєсков.

  Попередній матеріал
  Кіровоградським добровольцям на передовій потрібні тепловізори
  Наступний матеріал
  У Санкт-Петербурзі реставратори понівечили історичну пам'ятку
  Loading...