uk.wikipedia.org

Ракетний есмінець США увійде в акваторію Чорного моря 21 червня

  Ракетний есмінець США класу "Арлі Берк" USS Laboon (DDG 58) 21 червня увійде в Чорне море для сприяння миру і стабільності в регіоні.

  Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на прес-службу Військово-морських сил США. "Ракетний есмінець класу "Арлі Берк" USS Laboon (DDG 58) увійде в Чорне море 21 червня для сприяння миру і стабільності в регіоні. Його присутність у Чорному морі буде сприяти підтвердженню прихильності США у зміцненні партнерських відносин та спільних оперативних можливостей між США, НАТО і регіональними партнерами Балтійського моря", - йдеться в повідомленні.

  Як ми раніше повідомляли, міністерство оборони США спростувало інформацію про те, що російські бомбардувальники нібито змусили американський есмінець у Чорному морі змінити курс. У прес-службі американського відомства підтвердили, що в суботу, 30 травня два фронтові бомбардувальники Су-24 дійсно пролетіли на відстані близько 500 метрів від американського есмінця. Пентагон підкреслив, що на літаках не було зброї, і якоїсь загрози кораблю вони не становили. Есмінець, що патрулював акваторію, не міняв курс і не робив жодних спроб вийти на зв'язок із літаками.

  Попередній матеріал
  У Києві відбувся лежачий протест проти затримання підозрюваних у вбивстві Бузини (фото)
  Наступний матеріал
  У Литві є політична воля постачати зброю в Україну - посол
  Теги:
  Loading...