ООН
ООН nahnews.com.ua

Радбез ООН засудив запуск ракети Північною Кореєю

За підсумками екстреного засідання Рада безпеки ООН засудив запуск ракети Північною Кореєю

Про це після екстреного засідання повідомив голова Радбезу Рафаель Рамірес. Він додав, що Рада безпеки планує ухвалити додаткові заходи у відповідь на такий крок Пхеньяна. Але які саме, вирішуватимуть згодом.

Вранці Північна Корея повідомила про виведення на орбіту супутника. Однак світова спільнота не виключає, що насправді то було випробування балістичної ракети. Тож Японія привела оборонні системи у повну бойову готовність. А Південна Корея та США домовилися про початок переговорів щодо розміщення на Корейському півострові новітньої американської системи протиповітряної оборони.

"Члени Ради Безпеки рішуче засуджують цей запуск. Радбез наголошує, що будь-який запуск КНДР з використанням технологій балістичних ракет, навіть якщо він заявлений як запуск супутника або космічної ракети, робить внесок у розвиток системи доставки ядерної зброї КНДР і є серйозним порушенням трьох резолюцій Радбезу ООН. Загроза миру та міжнародній безпеці досі існує, особливо в контексті ядерних випробувань", - заявив голова Ради безпеки ООН Рафаель Рамірес.

Нагадаємо, у відповідь на випробування КНДР балістичної ракети Сеул, Вашингтон і Токіо терміново скликали засідання Ради безпеки ООН.

Попередній матеріал
Сьогодні розпочався Новий рік за китайським місячним календарем
Наступний матеріал
Троє українських бійців поранені унаслідок підриву на протитанковій міні
Теги:
Loading...

КНДР випробувала балістичну ракету – Сеул, Вашингтон і Токіо терміново скликають Радбез ООН

ООН позбавила права голосу 15 країн через борги

Радбез ООН збирався на екстрене засідання через заяви Північної Кореї про випробування водневої бомби

Рада Безпеки ООН терміново збирається через ядерні випробування у КНДР