fakty.ua

Радбез ООН екстрено збирається через українське питання

  Офіційний Київ ініціює засідання через події у Мар'їнці та зухвале порушення проросійськими бойовиками Мінських угод.

  Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив Постійний представник України при ООН Юрій Сергєєв. На Радбезі виступлять представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, а також заступник генсека ООН з політичних питань Джеффрі Фелтман.

  Речник Постійного представництва України при ООН Єгор Пивоваров заявив, що "нині вже відчувається роздратованість західних партнерів щодо систематичних проявів агресії з боку Російської Федерації. Тому сьогодні, за його словами, "можна спостерігати катастрофічно низький рівень підтримки Росії навіть серед тих країн, які донедавна не мали чіткої позиції.

  Як ми уже повідомляли раніше, в ООН задокументували, що Росія відповідальна за погіршення ситуації у галузі прав людини в окремих районах Донецької та Луганської областей, а такод у Криму. 1 червня Управління Верховного комісара ООН з прав людини оприлюднило десяту доповідь стосовно ситуації у галузі прав людини в Україні.

  Нагадаємо, у розпорядженні ООН з'являється все більше свідчень про участь у конфлікті на Сході України Росії на державному рівні.

  Попередній матеріал
  Виборче законодавство прийматимуть у стислі терміни - Парубій
  Наступний матеріал
  На засіданні ВР депутати розглядатимуть зміни до бюджетного кодексу
  Теги:
  Loading...