Рада Федерації РФ створить свій "чорний список" – для "небажаних організацій"

  Верхня палата парламенту РФ анонсує прийняття "патріотичного стоп-листа" для боротьби з організаціями загрожують інтересам Росії.

  Рада Федерації РФ обіцяє прийняти постанову з так званим "патріотичним стоп-листом" – списком "небажаних організацій, які загрожують інтересам Росії", передає Meduza. Як повідомив голова комітету з конституційного законодавства Андрій Клішас, 3 липня Рада Федерації проведе нараду за участю представників МЗС, ФСБ, Генпрокуратури і Держдуми, а вже 8 липня прийме відповідну постанову.

  При цьому про можливий зміст постанови Клішас говорити відмовився. Він заявив: "На даний момент говорити про те, що увійде до постанови, до обговорення і засідання комітетів, вважаю непрофесійним і некоректним", - сказав сенатор.

  Журналісти нагадують: 23 травня президент РФ Володимир Путін підписав закон про небажані організації. Відповідно до цього документа в Росії будуть заборонені організації, які представляють загрозу конституційному ладу, обороноздатності чи безпеки держави. Рішення про внесення організації до списку небажаних, згідно закону, будуть приймати генпрокурор та його заступники.

  24 червня глава комітету з міжнародних справ Ради Федерації Костянтин Косачов заявив, що "Росії пора створити власний перелік зарубіжних неурядових організацій, які втручаються в наші справи, свого роду патріотичної стоп-лист".

  Попередній матеріал
  Літак на сонячних батареях подолав точку неповернення над Тихим океаном
  Наступний матеріал
  В Україні найближчими днями дощитиме