Путін відновив свою війну проти України - New York Times

  Міфу про перемир‘я на Сході України покладено остаточний кінець після того, як бойовики відновили свої наступальні операції.

  Про це у своїй статті пише редколегія The New York Times.

  "Хоча економіка Росії прогинається під подвійним натиском низьких цін на нафту і санкцій, президент Володимир Путін різко посилив пряму підтримку бойовикам на Донбасі, при цьому продовжуючи відкрито заперечувати свою причетність до насилля  і звинувачувати у всьому Сполучені Штати", - йдеться у статті.

  Спалах бойових дій надав нову силу закликам до адміністрації Обами дати Україні засоби для опору Путіну - гроші та зброю. Проте допомога летальною зброєю може піти на руку Путіну, "підтвердивши" заяви його пропаганди про західну агресію, йдеться у статті.
  Однак очевидно, що США та Європа мають збільшити допомогу Україні та посилити свій тиск на Росію, впевнені журналісти The New York Times.

  "Як би не було спокусливо зосередитися на тому, щоб покарати Путіна, більш важливою метою має бути припинення бойових дій, щоб Україна нарешті змогла взятися за нелегку справу реформування та відновлення економіки", - пише видання.

  Автори статті вважають, що заради цього Захід повинен чітко дати зрозуміти Путіну: якщо його метою є створення в Україні федерації, то США і їх союзники активно використають свої зв'язки з Києвом, щоб домогтися реалістичного врегулювання конфлікту.

  "Але, якщо продовжать накопичуватися свідчення про те, що Путін і повстанці створюють постійно підконтрольний повстанцям анклав на Сході України "а-ля Придністров'я, Абхазія або Південна Осетія", то він повинен знати, що США і Європа будуть змушені підвищувати розплату для нього", - підкреслюється у статті.

  Попередній матеріал
  В Донецьку за добу загинуло 5 мирних мешканців і 13 поранено
  Наступний матеріал
  Терористи вбили ще 6 мешканців Донеччини, зокрема одну дитину

  Командувач військ США у Європі не має сумніву, що зброю бойовикам на Донбас постачає Росія

  США не виключають можливості надання зброї Україні - Псакі

  США розглядають можливість озброєння України - NYT

  Путін має багаторічні контакти із кримінальними кланами - вдова Литвиненка