kaluga24.tv

Путінський чиновник заявив, що РФ мусить силою захоплювати ринки збуту і змушувати купувати свою продукцію

  Інтернет-омбудсмен при президенті РФ Дмитро Марінічев вважає, що для продажу російських технологій Кремль повинен здійснити військову окупацію ринків збуту, а зараз підготовка IT-фахівців тільки шкодить Росії.

  Таку заяву він зробив напередодні під час зустрічі т. зв. "Громадської палати РФ" з ученими на тему імпортозаміщення технологій, передає Meduza. На думку Марінічева, підготовлені за рахунок держави фахівці будуть "молитися на західні компанії" і за першої ж можливості намагатимуться утекти за кордон. Його підтримав директор "центру стратегічних інновацій" корпорації "Ростелеком" Борис Глазков – він назвав підготовку програмістів "згубною справою", а також зазначив, що найближчим часом програмістів "можна буде замінити комп'ютером, щоб він писав код".

  Крім цього, Марінічев заявив, що імпортозаміщення високих технологій в рамках однієї тільки Росії з її відносно невеликим ринком неможливе, а виробництво мікропроцесорної техніки і розробка нових технологій в РФ можливі тільки тоді, коли їх купуватимуть за межами країни. А попит на російську продукцію, на думку чиновника, може виникнути тільки у випадку "військової присутності Росії в цих країнах, коли у них не буде ніякої іншої альтернативної можливості для покупки техніки і технологій".

  Інтернет-омбудсмен також заявив, що у Росії зараз є два варіанти: йти на пасивну або активну військову конфронтацію з США за ринки впливу, або "змиритися з васальним становищем на світовому ринку праці". Останній шлях, зазначив Марінічев, Росії не підходить "в силу історичних амбіцій, знань і можливостей". Перемогти США в мирній конкурентній боротьбі за технології неможливо, визнав президентський омбудсмен.

  У повідомленні зазначається, що посада уповноваженого із стосунків з інтернет-бізнесом при президенті РФ з'явилася влітку 2014 року. Дмитро Марінічев став першим інтернет-омбудсменом в Росії.

  Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що влада РФ заборонила росіянам купувати "санкційні" товари навіть в закордонних інтернет-магазинах.

  Попередній матеріал
  ЄС виділить ще 400 млн євро на допомогу мігрантам
  Наступний матеріал
  Президент звернувся до нації з нагоди обрання України членом Радбезу ООН
  Теги:
  Loading...