gordonua.com

Путінські байкери намагаються в'їхати до Польщі інкогніто - прикордонники

  Група російських байкерів, які сьогодні намагаються перетнути кордон з Польщею, заявляють, що належать до організації "Меморіал слави та перемоги".

  Про це повідомив прес-секретар Надбужанського відділу Польської прикордонної служби Даріуш Сєніцький, передає "УНІАН".

  "Вони декларують, що є членами "Меморіалу слави та перемоги", - сказав він і додав, що перевірка групи у складі близько 10 байкерів ще триває.

  "Для нас немає значення, чи це "Нічні вовки", чи ні. Вони повинні виконувати чинне у Польщі та у Європейському Союзі законодавство", - сказав Сєніцький, коментуючи повідомлення російських ЗМІ, що члени саме цього байкерського клубу намагаються потрапити до Польщі.

  З його слів, польські прикордонники сьогодні пропустили двох байкерів на мотоциклах з російськими номерами, один з яких мав польське громадянство.

  Сєніцький зазначив, що ще кілька російських байкерів були пропущені вчора, і жодному із мотоциклістів на пунктах пропуску, за який відповідає Надбужанський відділ, прикордонники не забороняли в'їзд.

  Польські ЗМІ повідомляють, що "Нічні вовки" близько години давали інтерв'ю засобам масової інформації в Білорусі перед тим, як вирушити на кордон з Польщею.

  Радіостанція RMF FM зазначає, що байкери не мають на собі жодних розпізнавальних знаків, за якими можна ідентифікувати їхню приналежність до "Нічних вовків", а вони самі не зізнаються в тому, що належать до цього клубу.

  Водночас це суперечить тому, що говорить частина польських байкерів, які прибули у пункт пропуску Тересполь-Брест, аби зустріти російських мотоциклістів та разом з ними проїхатися Польщею.

  "Вони кажуть, що група, яку перевіряють на кордоні, - це "Нічні вовки", з якими вони підтримують постійний контакт", - повідомляє радіостанція і додає, що на кордон приїхали кілька десятків польських байкерів.

  За інформацією Gazeta Wyborcza, один з польських мотоциклістів та член нової проросійської партії "Зміна" почали ображати журналістів, які зібралися у пункті пропуску та стежать за перетином кордону російськими байкерами. Зокрема вони з криками накинулися на представників ЗМІ і заявили, що російські байкери не можуть становити жодної загрози для Польщі.

  Нагадаємо, представники російського байкерського клубу "Нічні вовки" раніше заявляли про намір проїхатися з Москви до Берліна, відвідавши міста в Білорусі, Польщі, Чехії, Словаччині та Австрії у рамках нібито вшанування 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Голова польського уряду Ева Копач назвала акцію росіян "винятковою провокацією". 

  Попередній матеріал
  Окупанти заявляють, що телеканал АТR сам попросив себе закрити
  Наступний матеріал
  Президент Угорщини також не поїде до Москви на 9 травня