Путінська поліція розганяє мітинг москвичів проти знищення парку забудовниками з РПЦ (фото)

У московському парку "Торфянка" поліція розганяє акцію протесту місцевих жителів, які борються проти знищення парку задля побудови храму РПЦ.

Подробиці події передає "Новая газета", а фото оприлюднив в Instagram журналіст "Ехо Москви" Олександр Плющев. За його словами, правоохоронці розбирають тент протестувальників і затримує учасників під фальшивим приводом "алкогольного сп'яніння". Незважаючи на дії поліції, на території передбачуваного будівництва храму залишаються активісти.

За даними голови партії "Яблуко" Сергія Мітрохіна, наказ про розгін дав начальник департаменту регіональної безпеки Москви Олексій Майоров. Також Мітрохін повідомив, що сам Майоров заявив йому про наказ мера міста Сергія Собяніна знести всі намети, встановлені в парку. Місцева мешканка Наталія Зінченко уточнила, що активісти поставили в "Торфянке" тент і намет для дітей.

При цьому Мітрохін зазначив, що намети російських православних радикалів, які підтримують знищення парку, поліція не чіпає. Активіст Володимир Осенін повідомив, що сьогодні близько 20:00 на місці можливого будівництва запланований мітинг. Активістка Наталя Зінченко повідомила "Новой газете", що місцеві жителі виступають не проти будівництва православного храму, а проти будівництва будь-якого об'єкта на території парку.

Москвичі почали активно виступати проти будівництва храму в парку "Торфянка" в минулого четверга, 18 червня. Як розповіла Наталія Зінченко, цього дня на територію парку спробували завезти пісок і будматеріали, але жителі завадили цьому, ставши ланцюгом на його захист. Вчора ж, 24 червня, протестувальники встановили тент, щоб в парк не могли провезти будматеріали. Проте підготовчі роботи до будівництва в парку не зупиняються.

/
/
/
/

Попередній матеріал
Віце-прем'єр Зубко: Реформа з децентралізації виконана на 46%
Наступний матеріал
Суд над підозрюваним у вбивстві Бузини Поліщуком перенесли на 2 липня