ipress.ua

Путін знизив штрафи для далекобійників у 90 разів

  Президент Росії Володимир Путін підписав закон, відповідно до якого штрафи за порушення правил оплати збору за проїзд федеральними трасами у системі "Платон" для водіїв великовантажних автомобілів знижуються в 90 разів – з 450 тис. рублів до 5 тис. рублів.

  Закон опублікований на російському порталі правової інформації і набув чинності. 

  Так, водії платитимуть штраф за неоплату проїзду - 5 тис. рублів, в разі повторного порушення сума збільшиться до 10 тис. Раніше власники мали платити 450 тис. рублів за перше порушення і 1 млн рублів за повторне. У випадку, якщо порушення були допущені кілька разів за один день, власник притягується до відповідальності тільки за перше порушення. Крім того, адміністративний штраф платитимуть водії транспортних засобів, що належать іноземним перевізникам, та їх власники, наголошується в законі.

  Як повідомляв 5.ua, 13 грудня 2015 року російські далекобійники звинуватили Путіна в порушенні конституції і вимагали провести референдум. Нагадаємо, 1 грудня 2015 року далекобійники Росії висунули Путіну ультиматум: якщо до 3 грудня нова система зборів податків за проїзд багатотонного транспорту "Платон" продовжить роботу, далекобійники рушать на Москву. Рішення ухвалили у Ростові-на-Дону. 3 грудня російські "далекобійники" почали збиратися під Москвою перед акцією 4 грудня. 

  Попередній матеріал
  Питання перенесення оприлюднення звіту щодо безвізового режиму може бути пов'язане і не з Україною - Петухов
  Наступний матеріал
  В Європейському суді з прав людини перебуває кількасот індивідуальних справ проти дій РФ в Україні