Twitter / CatholicNews

Путін знову запізнився на зустріч з Папою Римським

  Це вже друга зустріч російського президента з понтифіком у Ватикані; на першу він теж запізнився.

  Зустріч тривала 50 хвилин. Вона проходила за зачиненими дверима в присутності двох перекладачів, пише російське видання Meduza.

  Як зазначається, однією з тем бесіди Франциска з президентом РФ була ситуація в Україні. Папа Римський заявив про необхідність досягнення миру в Донбасі, відновлення діалогу та вирішення гуманітарних завдань.

  Водночас російська служба BBC розповідає про деталі запізнення Путіна на аудієнцію з понтифіком. Так ініціатором зустрічі з Папою Римським був президент Путін, який перебуває в Італії з офіційним візитом. При цьому він запізнився на аудієнцію більш ніж на годину.

  За словами місцевих журналістів, зустріч була призначена на 17:00 за місцевим часом. О 17:25 за місцевим часом Путіна вийшов зустрічати особистий секретар Папи, проте російський президент прибув лише 45 хвилин по тому. При цьому розповідається, що Володимир Путін не вперше спізнюється на аудієнцію з Папою Франциском. У листопаді 2013 відбулася їхня перша зустріч, перед якою понтифіку довелося прочекати президента Росії 50 хвилин. Через це час аудієнції Путіна скоротили удвічі.

  Водночас прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков пояснив, що на вчорашню зустріч Путін запізнився через затримку переговорів у Мілані, а також через труднощі, що виникли під час руху кортежу, пише Meduza

  Попередній матеріал
  Силовики виявили на Дніпропетровщині схованку із гранатометами
  Наступний матеріал
  На Харківщині прикордонники виявили велику кількість комплектуючих до зброї
  Теги:
  Loading...