deliverable.wordpress.com

Путін зменшив офіційну зарплату собі і Медведєву на 10%

  Президент РФ Володимир Путін підписав указ про скорочення зарплати на 10 відсотків всім співробітникам державного апарату з 1 травня і до кінця 2015 року.

  Про це пише російська "Новая газета".

  Урізана зарплата буде виплачуватися співробітникам адміністрації Путіна та Рахункової палати, генпрокурору РФ Юрію Чайці, голові Слідчого комітету Олександру Бастрикіну. Також зменшилась платня віце-прем'єрів, міністрів, директорів ФСБ, СВР, ФСО і ФСКН. На 10 відсотків зарплату скоротять депутатам Держдуми і сенаторам Ради Федерації.

  Указ набирає чинності з дня його підписання – тобто сьогодні.

  Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков в інтерв'ю радіостанції "Говорить Москва" сказав, що це рішення тимчасове і викликане економічною кон'юнктурою.

  Про підтримку такого кроку Путіна уже заявив губернатор Саратовської області Валерій Радаєв – він теж зголосився скоротити свою зарплату на 10 відсотків.

  Нагадаємо, за оцінкою голови інвестиційного фонду Hermitage Capital Білла Браудера, за 14 років при владі Путін вивіз у західні банки $200 млрд і став найбагатшим у світі. За офіційно задекларованими статками найбагатшим у світі вважається Білл Гейтс, власність якого якого оцінюється "всього" у $79 млрд, або ж мексиканський бізнесмен арабського походження Карлос Слім - $79,1 млрд.

  Попередній матеріал
  Прес-конференція заступника держсекретаря США. Наживо
  Наступний матеріал
  Золотовалютні резерви РФ за місяць скоротилися на $16 млрд

  США заморозили на рахунках поплічників Путіна $640 млн

  Путін зі своїми ініціативами не встигає за подіями в Україні – Гайдай

  Путін не відмовився від "Новоросії" з Харковом і Одесою – експерт

  Каспаров порівняв режим Путіна з раковою пухлиною