svoboda.org

Путін засудив боротьбу із терористами "Ісламської держави"

  Президент Росії Володимир Путін розкритикував дії антитерористичної коаліції з боротьби із найпотужнішим на сьогоднішній день терористичним угрупуванням "Ісламська держава".

  В інтерв'ю єгипетській газеті "Аль-Ахрам" Путін заявив, що стратегія і тактика коаліції "не відповідають масштабу і характеру існуючої загрози".

  "Одними повітряними ударами з нею не впоратися. До того ж такі дії нелегітимні, оскільки здійснюються без прямої санкції Ради Безпеки ООН, а в деяких випадках і без згоди держав, територією яких ведуться бомбардування", - зазначив російський президент, передає "Интерфакс".

  По суті, терористи намагаються встановити контроль над величезною частиною іракської і сирійської території з населенням майже 10 млн осіб, і вже загрожують країнам, що знаходяться далеко за межами близькосхідного регіону, додав Путін.

  "Те, що сьогодні відбувається в Сирії та Іраку, - це результат в тому числі грубого безвідповідального зовнішнього втручання у справи регіону, застосування односторонніх силових акцій і подвійних стандартів, ділення терористів на 'гарних' і 'поганих'", - заявив Путін.

  Угрупування "Ісламська держава" активізувалося на початку літа. За півроку терористи захопили значні частини у Сирії та Іраку. Ісламісти вбили тисячі людей та змусили тікати сотні тисяч жителів захоплених територій.

  Попередній матеріал
  Стабілізація курсу залежить від підписання меморандуму між Кабміном та МВФ - нардеп
  Наступний матеріал
  У Генштабі повідомили причину вибуху у Донецьку
  Теги:

  Бойовики "Ісламської держави" стратили 13 дітей за перегляд футбольного матчу

  Бойовики "Ісламської держави" збили іракський військовий вертоліт

  Курдські бійці вибили терористів "Ісламської держави" з міста Сінджар

  "Ісламська держава" хоче продати біло вбитого американці за $1 млн