slovoidilo.ua

Путін відвідає саміт ООН з питань зміни клімату - МЗС Франції

  Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус оголосив 8 листопада, що понад 100 глав держав, у тому числі президент Російської Федерації Володимир Путін, відвідають 30 листопада відкриття саміту ООН із питань зміни клімату.

  За словами Фабіуса, на цьому заході будуть присутні також президент США, прем'єр Китаю та інші світові лідери, передає "Радіо "Свобода". Відзначається, що Москва офіційно поки не підтвердила участь Путіна в переговорах, результатом яких має стати угода щодо контролю за глобальним потеплінням.

  За даними американського Інституту світових ресурсів, Росія займає п'яту сходинку у світі за викидами парникових газів – після Китаю, США, Євросоюзу та Індії.

  Російська Федерація в березні оголосила про можливе скорочення до 2030 року викидів на 25-30% порівняно з рівнем 1990 року. Проте Кремль поставив свої зобов'язання в залежність від результату переговорів у Парижі і планів інших найбільших країн-емітентів парникових газів.

  Нагадаємо, майже 90% росіян схвалюють діяльність президента Росії Володимира Путіна. Найперше за відправлення російської техніки до Сирії та авіаудари по цій країні.

  Попередній матеріал
  Диск Елвіса Преслі вкотре очолив британський хіт-парад альбомів
  Наступний матеріал
  "Радикала" Мосійчука знову доправили у лікарню