elise.com.ua

Путін у привітанні Обамі: попри розбіжності, Росія і США – гаранти безпеки в світі

  Путін привітав Обаму з Днем незалежності США, який у країні святкують 4 липня.

  Президент РФ Володимир Путін у привітанні американському президентові Бараку Обамі з нагоди Дня незалежності США заявив, що обидві країни, попри розбіжності, залишаються важливими факторами гарантування стабільності та миру в світі. Текст із такою заявою розміщений на офіційному сайті Кремля.

  "У вітальній телеграмі глава російської держави зазначив, що російсько-американські відносини, попри наявні між двома країнами розбіжності, залишаються найважливішим фактором гарантування стабільності і безпеки у світі", – йдеться в повідомленні.

  Путін також Російський зазначив, що "вибудовуючи діалог на основі принципів рівноправності і взаємної поваги інтересів одне одного, Росія і США здатні знаходити вирішення найскладніших міжнародних проблем і ефективно протистояти глобальним загрозам і викликам".

  Як ми раніше повідомляли, Путін запевнив Сирію у підтримці. Про це він заявив у понеділок, 29 червня, під час зустрічі з міністром закордонних справ Сирії Валідом ам-Муаллемом у Кремлі. Москва є ключовим гравцем у підтримці режиму сирійського президента Башара аль-Асада. Під час війни у Сирії, яка розпочалася у березні 2011 році з антиурядових протестів, загинуло понад 220 тис. людей. 

  Попередній матеріал
  У Греції день тиші напередодні референдуму
  Наступний матеріал
  Меморіальну дошку загиблому заступнику командира 3-го полку спецпризначення Сергію Сєнчеву встановили у Кіровограді
  Loading...