5.ua

Путін побоявся їхати на Мюнхенську конференцію, щоб не потрапити в ізоляцію – Тарасюк

Відмова Путіна від участі у глобальної безпекової конференції у Мюнхені є ознакою того, що йому нічого сказати світу.

Відмову Путіна від участі у лютневій безпековій конференції у Мюнхені прокоментував під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" екс-міністр закордонних справ України, народний депутат Борис Тарасюк.

Він заявив: "Що стосується відмови Путіна брати участь у досить престижній в глобальних масштабах безпековій конференції у Мюнхені, то я думаю, що це є ознака того, що йому нічого сказати. І він, і його оточення розуміють, що він потрапить у таку саму ізоляцію на цій конференції, як і в світі в цілому".

При цьому екс-міністр запевнив, що це не означає відмови кремлівського чільника від агресивної політики: "Я думаю, що прорахувати дії Путіна дуже важко на цьому етапі, і очевидно, що це не означає – відмова від Мюнхенської конференції – що Путін вирішив зупинитися. Якщо подивитися глобально і концептуально то на сьогодні вже протягом двох років Путін фактично нав'язує всьому світу сценарії, а весь світ лише реагує. Тобто політика Путіна є негативно активною, а політика Заходу і всього світу є реактивною – вона реагує, вона не розробляє стратегію, яка могла б зупинити Путіна".

Нагадаємо, на думку політичного експерта Олеся Яхно Кремль готовий обговорювати умови відступу з Донбасу, але хоче уникнути відповідальності.

Попередній матеріал
Україна вже майже подолала наслідки негоди
Наступний матеріал
На Донеччині судитимуть російського терориста-якута
Теги:
Loading...