Володимир Путін
Володимир Путін nuina.net

Путін перевів у повну бойову готовність Центральний військовий округ

  Президент РФ у рамках раптової перевірки перевів у повну бойову готовність Центральний військовий округ, повітряно-десантні війська і військово-транспортну авіацію.

  Про це заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу на нараді з керівним складом Міноборони РФ у Національному центрі управління оборони, повідомляє агентство УНІАН

  "Згідно з розпорядженням війська округу, частина сил авіації інших військових округів, повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації з 9:30 мск приводяться у бойову готовність "повна", - повідомив Шойгу.

  Він зазначив, що Путін поставив завдання провести раптову перевірку Центрального військового округу. Шойгу заявив, що протягом першої доби необхідно перевірити тимчасові нормативи і здатність військ виконувати заходи встановленого ступеня бойової готовності.

  "Ми повинні оцінити можливості повітряно-десантних військ щодо перекидання їх на великі відстані та їх готовність до десантування на незнайомі полігони", - сказав Шойгу.

  Крім того, він зазначив, що Міноборони спільно з Головним управлінням спеціальних програм доручено здійснити перевірку МОЗ, Мінсільгоспу, Мінпромторгу, Федерального медико-біологічного агентства, Росрибальства і Росрезерву, а також адміністрацій Башкортостану, Новосибірської, Самарської та Челябінської областей з питань їх готовності до виконання завдань в умовах воєнного часу.

  "Необхідно спільно з федеральними органами виконавчої влади відпрацювати питання міжвідомчого планування, організації взаємодії, практичного виконання мобілізаційних завдань і завдань територіальної оборони", - сказав Шойгу. Зазначається, що перевірка триватиме з 7 по 12 вересня.

  Попередній матеріал
  З нової поліції Києва за два місяці роботи звільнили 12 осіб - ЗМІ
  Наступний матеріал
  За останні три дні у Волновасі загинули двоє цивільних
  Теги:
  Loading...