5 канал

Путін небезпечний для всього світу - російський активіст

  Сьогодні законної влади у Російській Федерації не існує - вона узурпована.

  Про це на прес-конференції представників коаліції "Стоп фашизм в Росії" заявив політичний біженець з РФ, член руху "Солідарність", один з лідерів протестного руху в РФ (Росія - Україна) Юрій Мельничук.

  "На сьогоднішній день Російська Федерація становить загрозу, на мою думку, взагалі існуванню цивілізації на Землі. Можливо комусь це здасться гучною заявою, але я в цьому абсолютно впевнений. Тому це вже чинний режим у нас (фашизм у Росії - 5.ua), в даному випадку представником якого є Путін. Він небезпечний для всіх. Він небезпечний для всього світу, сьогодні він небезпечний, в першу чергу, для України. Україна сьогодні це єдина країна, яка протистоїть цьому монстру, честь і хвала їй за це, і низький уклін, і величезна повага", - зазначив він.

  За його словами, в Росії сьогодні практично відсутні реальні сили, які можуть боротися з чинним режимом.

  "У Російські Федерації, на жаль, сьогодні практично відсутні реальні сили, які можуть боротися з цим режимом. Є невелика кількість сміливих принципових людей, які продовжують розбурхувати це суспільство, виходити і виводити людей на вулиці. Це стає важчим, більш небезпечним. Але, на жаль, щось змінити це навряд чи може", - зауважив Мельничук.

  Він також наголосив, що "сьогодні всі мають розуміти, що законної влади у Російській Федерації не існує, влада узурпована в РФ, вона абсолютно нелегітимна". 

  Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" головний редактор сайту "ЦЕНЗОР.НЕТ" Юрій Бутусов, Путін хоче перевести війну на Донбасі в політичне русло.

  Попередній матеріал
  На трасі Київ-Житомир розпочала патрулювання нова поліція
  Наступний матеріал
  Нобелівську премію миру отримав Національний квартет з Тунісу за розвиток демократії
  Теги:
  Loading...