nasha.lv

Путін не з'явився на засідання суду за позовом про незаконність засекречення втрат військ РФ

  Верховний суд РФ почав розглядати позов групи росіян про законність указу президента РФ Володимира Путіна про засекречування втрат армії у мирний час.

  Про це повідомляє УНІАН.

  Позов подали російські політики, адвокати, журналісти та правозахисники - Аркадій Бабченко, Володимир Воронов, Денис Востріков, Світлана Давидова, Павло Канигін, Руслан Карпук, Тимур Олевський, Іван Павлов, Григорій Пасько, Лев Шлосберг. Відповідачем виступає Путін.

  Документ, який Путін підписав 28 травня і тим самим вніс зміни до закону "Про державну таємницю", фактично паралізує розслідування про загибель солдат Російської Федерації на Донбасі. А також не дає змоги родичам вимагати матеріальної компенсації у Міністерства оборони, зазначають позивачі.

  Путін засекретив інформацію про втрати військових після того, як журналістам вдалося знайти місця поховання російських солдат, які воювали на Донбасі, і поспілкуватися з родичами загиблих.

  Нагадаємо, після того, як Путін засекретив дані про втрати російської армії в мирний час, Міноборони може не спростовувати інформацію у ЗМІ про смерті російських військовослужбовців – тепер достатньо сказати, що "це була операція на Північному Кавказі". 

  Попередній матеріал
  СБУ викрила канал зв'язку терористів "ДНР" та "ЛНР" з російськими "кураторами"
  Наступний матеріал
  На Закарпатті у лісі СБУ виявила схованку з боєприпасами
  Теги:
  Loading...