Кадиров обурився тим, що депутати Ради нібито підтримали події в Грозному 4 грудня і назвав їх 'шайтанами'
Кадиров обурився тим, що депутати Ради нібито підтримали події в Грозному 4 грудня і назвав їх 'шайтанами' 112.ua

Путін назвав Кадирова ефективним керівником попри нещодавній гучний політичний скандал

  Президент Росії Володимир Путін вважає лідера Чечні Рамзана Кадирова ефективним керівником.

  Про це російський лідер заявив на міжрегіональній конференції Загальноросійського народного фронту в Ставрополі, повідомляє "Радіо Свобода".

  "За республіку спасибі тим, хто живе. Першому президентові республіки спасибі, нинішньому керівникові. Він ефективно працює", - сказав Володимир Путін, відповідаючи на запитання делегата з Чечні.

  Президент Росії вперше виступив з оцінкою діяльності Рамзана Кадирова після того, як глава Чечні спровокував гучний політичний скандал своїми висловлюваннями на адресу російської позасистемної опозиції. Так, за інформацією "Радіо Свободи", у публічному виступі 12 січня Кадиров назвав російських опозиціонерів "ворогами народу" й закликав судити їх як "зрадників", а потім зі схожими заявами виступили й інші представники керівництва Чечні. І російські, і міжнародні правозахисники закликали владу Росії відреагувати на загрозливу риторику керівництва Чечні на адресу російських правозахисників, засобів інформації й політиків, і відправити Кадирова у відставку за численні порушення російського законодавства.

  У Москві такі погрози Кадирова і представників його диктаторської влади в Чечні сприйняли спокійно й пояснили їх "менталітетом чеченського народу". Зокрема, як заявляв речник президента Росії Дмитро Песков, згадані чеченськими керівниками опозиціонери "перебувають поза легітимним політичним полем країни", а тому через слова чільних чеченців не варто "нагнітати ситуацію".

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 24 січня 2016 року, в Дагестані місцева поліція блокувала проведення автопробігу на підтримку Путіна та Кадирова. 

  Попередній матеріал
  Ціна на Brent знову падає після заяви Саудівської Аравії
  Наступний матеріал
  Франція не припинить бомбити позиції "Ісламської держави", поки всіх терористів не буде знищено - Олланд

  Волонтер: У Донецьку знову помічені кадировці, а під аеропортом убитий військовослужбовець ЗС РФ

  Кадиров погрожував Нємцову розстрілом 13 років тому - свідок

  Кадиров наказав стріляти по росіянах, які спробують вести операції в Чечні: "Будь він москвич або ставрополець – відкрити вогонь на ураження"