unian.net

Путін на зустрічі Нормандської четвірки вимагав послаблення санкцій - Єлісєєв

  На пом'якшенні санкцій наполягав президент Росії Володимир Путін під час зустрічі лідерів Нормандської четвірки у Парижі. Однак безрезультатно.

  Позиція європейських лідерів і українського гаранта така: скасування санкцій можливе лише після цілковитого виконання Мінських угод. Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв.

  Окрім цього, у Франції господар Кремля наполягав на амністії бойовиків до проведення виборів на Донбасі. Але Україна свою позицію відстояла.

  "Наголошувалося на тому, що Україна має внести свої зміни до Конституції - цього не відбулося. По-друге, наприклад, йшлося про те, що Україна має ухвалити новий закон про амністію, і згідно з яким автоматично амністувати всіх бойовиків - цього не відбулося", - наголосив Єлісєєв.

  В Україні відкинули будь-які спроби ухвалити новий закон про амністію, тим більше, щоб згідно з цим законом відбувалася автоматична амністія для бойовиків так званих "ДНР" і "ЛНР".

  "По-третє, російська сторона наполягала на тому, щоб повна амністія була запроваджена до моменту проведення місцевих виборів на Донбасі - цього також не сталося", - констатував заступник глави АП.

  Нагадаємо, зустріч лідерів країн Нормандської четвірки відбулася 2 жовтня. Результатом переговорів стала домовленість про відведення легкої зброї від лінії розмежування на Донбасі та проведення виборів на окупованих територіях за українськими законами.

  Попередній матеріал
  ДТП у Чернігові: зіткнулися пожежна та інкасаторська машини (відео)
  Наступний матеріал
  Через російський літак над Туреччиною НАТО скликає екстрене засідання
  Теги:
  Loading...