Фото people.com

Принц Вільям і Кейт Міддлтон обрали ім'я для дочки

  Герцог і герцогиня Кембриджські Вільям та Кетрін вирішили, як назвуть свою майбутню дитину, якщо у них народиться дівчинка.  Як пише The Daily Mail з посиланням на автора біографії принцеси Діани Ендрю Мортона, дочку майбутнього спадкоємці британського престуло назвуть на честь його загиблої матері.

  "Близькі друзі Кейт і Вільяма розповіли мені, що якщо народиться дівчинка, то вони хотіли б назвати малятко на честь принцеси Діани. Вони обговорювали жіночі імена ще до народження Джорджа (первістка пари - ред.)", - повідомив Мортон.

  Повним ім'ям дочки Вільяма та Кейт буде Елізабет Діана Віндзор.

  Між тим, як зазначає The Daily Mail, британці вже почали робити ставки на ім'я майбутньої дитини королівського подружжя. Поки що лідирують варіанти Елізабет, Джеймс, Вікторія та Олександра.

  Перед народженням принца Джорджа у липні 2013 року британці теж активно робили ставки на ім'я та стать майбутньої дитини.

  Нагадаємо, на початку вересня стало відомо, що герцогиня Кетрін знову вагітна і очікує народження дитини навесні 2015 року. Як і під час першої вагітності, Кейт страждала від жорсткої форми токсикозу.

  Майбутнє маля, незалежно від статі, стане четвертим у черзі на наслідування британського престолу після свого діда принца Чарльза, батька та старшого брата.

  Попередній матеріал
  МЗС підготує план підтримки українських товаровиробників та експортерів
  Наступний матеріал
  Українці заборгували за компослуги 11,2 млрд грн
  Loading...