повінь в Тбілісі 5.ua

Причиною лиха в Тбілісі не можуть бути інженерні прорахунки - експерти

  Про таке заявляють фахівці, які будували дорогу крізь ущелину ріки Вере та тунелі для неї. Вони стверджують, до катастрофи призвів величезний зсув ґрунту.

  Це не можна було передбачити. Утім, уряд проведе розслідування причин катастрофи, яка спіткала Тбілісі. Якщо виявиться, що затоплення сталося, зокрема, й через будівельні прорахунки чи недбальство - винних покарають. Про таке заявив прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі.

  Тим часом рівень води в річці Вере, яка напередодні вийшла з берегів, знизився. Рятувальники змогли дістатися затоплених автівок. Утім, тіла загиблих у них поки що не виявили. Натепер кількість жертв становить 13 осіб, ще 24 людини вважаються зниклими безвісти.

  У Грузії сьогодні неробочий день, у країні оголосили жалобу. У затоплених районах частково поновили пошуково-рятувальні роботи. Зокрема, намагаються дістатися кліток у зоопарку, адже досі невідомо, чи втекли звідти хижаки, скільки їх і де вони.

  "Нам повідомляють із різних районів міста, що люди начебто бачили диких тварин. Але поки що нічого не підтвердилося. Ми перевіряємо всі дзвінки, всю ніч патрулювали місто, але не бачили жодної нашої тварини. Звірі нікому не зашкодили, наші співробітники потонули, а не були вбиті хижаками. Ми поки що не маємо повної інформації, більшість кліток ще під водою, але вже зрозуміло, що більшість тварин - потонули", - наголосив директор зоопарку Зураб Гурієлідзе.

  Попередній матеріал
  У Донецьку мітингували - хтось за війну, а хтось проти (фото)
  Наступний матеріал
  Міністр екології заявив, що не був у Ніцці під час пожежі на нафтобазі під Васильковом
  Теги:
  Loading...