5.ua

Протягом наступних місяців влада має показати результат реформ, інакше світ "втомиться" від України - експерт

Якщо протягом наступних кількох місяців уряд не покаже результат проведення реформ - у світі може початися "втома" від України.

Про таке у ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" сказав співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар.

"Ми за останні декілька місяців можемо похвалитися непоганими результатами, але порівняно з тим, чого очікують люди, порівняно з тим, чого очікують іноземні інвестори, чого очікує український бізнес, який зараз, до речі, дуже сильно страждає від економічної кризи і від війни загалом, - це поки що дуже мало", - зазначив він.

"Травень, червень, липень – це критичні місяці, протягом яких ми можемо реально показати дуже великі результати. Якщо ми цього не зробимо, то захоплення від України зараз вже нема. Зараз є зацікавлення Україною, не дай Боже воно перетвориться на "втому" від України... Якщо нас занесуть у список держав, які десятиліттями нічого не можуть у себе владнати, то нічого хорошого від того вже не буде", - додав Пекар.

Він також додав, що для досягнення позитивного результату українським політикам слід діяти більш рішуче і бути консолідованими.

Попередній матеріал
Подробиці Міжнародної конференції на підтримку України: Київ розраховує отримати $3 млрд до кінця року
Наступний матеріал
Справа Кернеса: суд переніс розгляд, Аваков вимагає арешту

Енергетична реформа найважливіша для України - МЗС Данії

Реально реформи в Україні стартували п'ять місяців тому - радник Президента

Влада готує план законодавчого забезпечення реформ в Україні - нардеп

ЄС позитивно оцінює роботу української влади, однак бажає бачити "більше динаміки" у питанні реформ - Кулеба