антиурядовий протест_Кишинів 5.ua

Протести в Кишиневі: опозиція заявила про створення Ради національного порятунку

  Цей орган керуватиме діями зі звільнення країни від олігархів.

  Молдовська опозиція вимагає провести перевибори уряду впродовж наступних 3 місяців. Відповідну резолюцію оголосили в неділю, 24 січня, на багатотисячному мітингу, який зібрали у центрі Кишинева, передає "РБК-Україна". Серед вимог, заявлених у резолюції, також розпуск парламенту, відставка голів Національного банку, Генеральної прокуратури та Центральної виборчої комісії.

  Крім цього, опозиція заявила, що створює Раду національного порятунку – орган, який керуватиме діями зі звільнення країни від олігархів, інформує агенція "Інтерфакс-Україна". "Ми повинні об'єднатися, створити координаційний орган, який керуватиме діями зі звільнення країни, захопленої олігархами", – заявив один з лідерів Громадянської платформи DA ("Гідність і справедливість") Василь Нестасе.

  Нагадаємо, нова хвиля протестів у Кишиневі почалася після того, як парламент Молдови схвалив новий уряд - вже третій за останній рік. Сталося це в середу, 20 січня. А вже в ніч проти четверга новоспечені міністри склали присягу в резиденції президента країни. ЗМІ про це дізналися лише вранці.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні у столиці Молдови влада залучила додаткові сили поліції у зв'язку із запланованими мітингами.

  Попередній матеріал
  Штайнмаєр вважає, що до сирійських переговорів слід долучити ісламістів
  Наступний матеріал
  Турецький Boeing здійснив екстрену посадку в Ірландії
  Loading...

  У Молдові під час штурму парламенту поранення отримали 10 осіб

  Найбільш деструктивну роль у Молдові зараз відіграє саме рука Москви - експерт

  Молдовський журналіст: Події на вулицях Кишинева – це кремлівська гра