Протестувальники-комуністи у Греції вважають, що за будь-якого результату референдуму народ програє

  47% греків готові погодитися на пропозиції Євросоюзу щодо подальшої реструктуризації боргів, решта виступають категорично проти.

  До референдуму два дні, а фінансова криза у країні вже набирає обертів. Платіжна онлайн-система PayPal припинила роботу з грецькими рахунками, те саме зробили Amazon і iTunes - усе через заборону міжнародних онлайн-платежів. Натомість удесятеро зріс інтерес греків до біткойнів - віртуальної валюти.

  Тим часом 5 тисяч людей вийшли на демонстрацію, яку скликала комуністична партія. Ліві обурені діями уряду, який очолює представник лівих сил Алексіс Ципрас. Демонстранти кажуть, що народ програє за будь-якого результату референдуму. Щоправда, рецептів порятунку чільники партії не пропонують.

  "Наступного понеділка уряд або підпише новий кабальний договір, або розпочне процедуру виходу із зони євро. У будь-якому з цих випадків - збанкрутує народ. Саме тому ми наполягаємо на тому, що пропозиція Сірізи провести референдум від самого початку була безнадійною", - стверджує лідер комуністичної партії Дімітріс Куцумбас.

  Попередній матеріал
  Форма в польових умовах АТО зношується швидко, тому відміна радянських норм забезпечення дуже доречна – волонтер
  Наступний матеріал
  Серйозні зрушення в забезпеченні армії можна буде побачити вже восени - Свірко