фото Facebook/PUBLIKA.MD

Протестувальники в Молдові на півгодини перекрили вулиці біля офісів партій правлячої коаліції

  Учасники акцій протесту в Кишиневі на півгодини блокували три вулиці біля офісів партій, що входять до складу правлячої коаліції Молдови. Організатори протестів готують масову акцію протесту біля парламенту 15 жовтня.

  Із місця подій активісти розбилися на три групи приблизно по 100 чоловік, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Вони пішли маршем центральними вулицями до офісів Ліберальної, Ліберально-демократичної і Демократичної партій, які входять до складу правлячого Альянсу за європейську інтеграцію. Потім протестувальники перекрили вулиці Щусєва, Букурешть і Тигина.

  За інформацією видання, голова партії соціалістів Молдавії Ігор Додон заявив, що "акція була в рамках закону, місцева влада були проінформовані про її проведення". Додон також підкреслив: "Ми вибачаємося перед водіями та жителями Кишинева, які зазнали певні незручності через наших дій. Ми блокували вулиці на 30 хвилин в якості попереджувальної акції. Це наше попередження партіям та їхнім лідерам, вони повинні прислухатися до народу".  

  Окрім того, голова партії соціалістів Молдавії повідомив, що організатори протестів готують масову акцію протесту біля парламенту 15 жовтня 2015 року, коли буде скликано перше засідання парламенту в рамках осінньо-зимової сесії. "Ми готуємося до цього засідання. Всі проекти документів з нашими вимогами вже підготовлені. У цей день ми дамо рішучу бій. Ми дозволимо депутатам зайти в будівлю парламенту і будемо вітати їх. Але вони звідти не вийдуть до тих пір, поки не будуть виконані всі наші вимоги ", - наголосив Додон.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці вересня 2015 року соціалісти почали безстрокову акцію протесту в Кишиневі. Вони встановили перед парламентом близько 300 наметів. Вимагають дострокових президентських та парламентських виборів та повернення викраденого з банківської системи мільярда євро.

  Попередній матеріал
  Вибух в Анкарі: кількість загиблих зросла до 86 осіб
  Наступний матеріал
  Президент анонсував створення Асоціації учасників АТО
  Теги:
  Loading...