фото Facebook/PUBLIKA.MD

Протестувальники у Кишиневі більше не вимагають відставки президента

  Натомість мітингарі вимагають відправити у відставку голову Національного банку, генерального прокурора, керівника Центру по боротьбі з корупцією та голови Вищої Ради юстиції.

  Президент Молдови Ніколає Тімофті зустрівся з представниками Громадянської платформи "Гідність і правда", яка організувала протести проти влади в Кишиневі. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу глави Молдови.

  "Президент Ніколає Тімофті, відповідаючи на висунуті маніфестантами вимоги, заявив, що він, як і протестувальники, залишається прихильником всенародного обрання президента. Президент підтвердив свою стурбованість наявними в країні проблемами у сфері правосуддя, у фінансово-банківському секторі, і що, мірою своєї компетенції, вживе всі законних заходів для якнайшвидшого врегулювання кризової ситуації", - сказано в повідомленні.

  Зазначається, що правоохоронні органи країни і надалі охоронятимуть громадський порядок у центрі молдавської столиці, де розміщене наметове містечко "Гідності", з тим, щоб маніфестації проходили виключно в мирному руслі.

  Водночас представники платформи "Гідність і правда" заявили, що вже не наполягають на відставці президента, а вимагають відправити у відставку голову Національного банку, генерального прокурора, керівника Центру по боротьбі з корупцією та голови Вищої Ради юстиції. Ці особи, на їхню думку, винні у фінансово-банківській кризі.

  Нагадаємо, протести у Модові розпочалися 6 вересня. Тоді десятки тисяч мітингарів вийшли в центр Кишинева з вимогою розпуску парламенту, відставки президента й проведення дострокових парламентських і президентських виборів.

  Попередній матеріал
  У Британії заявляють про ескалацію конфлікту в Сирії через Росію
  Наступний матеріал
  Повільна реформа держслужби блокує 600 млн євро від ЄС - Шимків
  Теги:
  Loading...