delphi.lv

Проросійського журналіста Грема Філліпса видворили з Латвії

  У ніч на 17 березня кремлівський пропагандист Грем Філліпс, затриманий під час заходів біля пам'ятника Свободи, був видворений до Росії

  Як пояснив глава МВС Латвії Ріхардс Козловський, Філліпс також включений в "чорний список", повідомляє видання Delfi.

  Міністр підкреслив, що Філліпс є громадянином Євросоюзу, тому в'їзд до Латвії йому заборонений на 3 роки. Беручи до уваги той факт, що Філліпс прибув на територію Латвії на автомобілі, правоохоронні органи не могли його вигнати до Великої Британії. Саме тому його відправили в Росію, яка погодилася його прийняти.

  Рішення про внесення Філліпса до "чорного списку" прийняв міністр внутрішніх справ Латвії Козловський на підставі висновку Поліції безпеки. Таким чином, це рішення є не політичним, а адміністративним актом.

  Нагадаємо, 16 березня співробітники латвійської поліції затримали скандально відомого журналіста кремлівських пропагандистських телеканалів Russia Today і "Звєзда" Грема Філліпса.

  Як повідомляв 5.ua, ще на початку російського вторгнення на Донбас, 21 травня 2014 року, СБУ затримала Грема Філліпса і відпустила наступного дня. Він повернувся на окуповану територію України через РФ, і серед іншого, їдучи в колоні військ вторгнення, випадково зняв на відео новітні танки ЗС РФ Т-72Б3 під Дебальцевим у лютому 2015-го.

  Попередній матеріал
  Лідери України та Угорщини поговорили про збереження антикремлівських санкцій
  Наступний матеріал
  За 2 роки з Криму до материкової України переїхали близько 22 тис. людей – представник омбудсмена
  Loading...

  Латвійська поліція затримала кремлівського пропагандиста Грема Філліпса

  Влада Литви депортує російських журналістів

  СБУ: журналістка "Первого канала" РФ депортована з України із забороною в'їзду на три роки