dp.ua

Пропагандистські ЗМІ Росії провалились і "брешуть про свою популярність" – The Daily Beast

  Russia Today не виправдовує вкладених у пропаганду коштів, але звітує уряду Росії, що про перемогу над CNN і BBC за обсягом аудиторії.

  Дані про неймовірну популярність і захмарні рейтинги російського пропагандистського телеканалу Russia Today нічим не підкріплені і насправді озвучуються тільки самим RT. Про це інформує видання "Апостроф" з посиланням на результати розслідування The Daily Beast під назвою "Путінське пропагандистське телебачення бреше про свою популярність".

  У матеріалах розслідування йдеться про те, що ніяких незалежних даних про рейтинги RT насправді немає, а звіт, на який посилається телеканал, ніде не опублікований. "Його ролики на YouTube з найбільш високою відвідуваністю, наприклад, найчастіше стосуються "метросексуалів, безхатьків тощо", а не чогось політичного", – підкреслив автор публікації.

  Джерела, які раніше працювали на конкурентів RT, відзначають, що телеканал не виправдовує вкладених у нього коштів, оскільки сильно провалив свою пропагандистську роль. Наприклад, екс-співробітник агенції "РИА Новости" Василь Гатов розповів: "З перших днів існування RT щось завжди бентежило мене. RT наполегливо робив вигляд, що він набагато більш важливий і масштабний, ніж це може бути підтверджено будь-якими даними. У той час як внутрішня звітність RT повідомляє уряду Росії, що їм вдалося перевершити CNN і BBC з погляду глядацької аудиторії, ніяких ознак цього не може бути знайдено в надійних даних, аудиті і перевірках зарубіжних джерел. Їх зростання в соціальних медіа, про який повідомляється в кожній публічній заяві RT, також виглядає підозріло".

  Нагадаємо, напередодні стало відомо, що президент Російської Федерації Путін особисто заборонив зменшувати бюджет державної багатомовної телевізійної компанії Russia Today, яка орієнтована на закордонну аудиторію. Про це 15 вересня в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив експерт із питань інформаційної безпеки В'ячеслав Гусаров.

  Попередній матеріал
  Рейтинг "Радикальної партії" намагаються знищити перед виборами – Євтушок
  Наступний матеріал
  Гірше відсутності правосуддя є тільки вибіркове правосуддя – нардеп від "Самопомочі"
  Теги:
  Loading...