фото Inforesist

Прокуратура Іспанії: Слідчий комітет РФ очолює ставленик мафії

  Голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін отримав посаду завдяки зв'язкам з російською мафією.

  Як повідомляє Inforesist, про це йдеться у обвинувальному висновку прокуратури Іспанії у справі про російську мафію, переклад якого опублікований "Відкритою Росією" (повний варіант і вибрані цитати).

  Іспанські слідчі називають "просування Саші" (Бастрикіна – 5.ua) головним успіхом групи кримінального авторитета Геннадія Петрова, пійманого на відмиванні грошей в Іспанії.

  Прокурори посилаються на прослуховування поліцією розмов Петрова та інших фігурантів справи. Зокрема, 28 червня 2007 Ігор Соболевський (адвокат, згодом заступник голови СК РФ) повідомив Петрову, що "Саша" (Бастрикін) дякує за призначення на посаду. Сам Соболевський завдяки Петрову та за участю депутата Резника, як випливає з матеріалів справи, був призначений заступником Бастрикіна в 2008 році.

  Крім того, прокурори стверджують, що нинішній глава російської Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків Микола Аулов також пов'язаний з Петровим. У 2006-2008 роках він працював начальником Головного управління МВС РФ по Центральному федеральному округу і за півтора роки 78 разів дзвонив Петрову. Люди Аулова на прохання мафії Петрова затримували поліцейських, які діяли проти інтересів "людини з оточення Петрова", - запевняють прокурори.

  Крім того, іспанські слідчі запевняють, що Аулов допомагав Петрову розправлятися з конкурентами в злочинному середовищі. У цих "розборах" був прослідковуються сліди і президент РФ Путіна.

  Слідчі розповіли, що в розмові 2 липня 2007 з Петровим екс-депутат Держдуми Михайло Глущенко (організував вбивство правозахисниці Старовойтової) пропонував "поговорити з Колею", щоб вирішити проблему "безрукого" (Володимира Барсукова (Кумаріна), конкурента Петрова в бандитському світі Петербурга ).

  Кумарін був заарештований через півтора місяці. У розмові зі своїм спільником на наступний день Петров повідомив, що Кумарін "був затриманий за розпорядженням "Царя". Слідство вважає, що "Царем" обвинувачені називали Путіна.

  Попередній матеріал
  У Японії розробили перший у світі телефон, який можна мити
  Наступний матеріал
  Посилити допомогу людям з особливими потребами - такий указ підписав Глава держави
  Теги:
  Loading...