businesstraveller.com

Прокуратура Франції почала нове слідство у справі про катастрофу авіалайнера Germanwings

  Слідчі мають визначити, чи можна висувати звинувачення лікарям та роботодавцям пілота Андреаса Любіца, якого вважають винним у загибелі 150 людей.

  Катастрофа сталася наприкінці березня. Авіалайнер, що прямував із Барселони до Дюссельдорфа розбився в Альпах. На думку слідчих, другий пілот умисно спрямував літак у гірський схил. Прокуратура з'ясувала, що Любіц страждав на депресії, за кілька днів до останнього польоту шукав у інтернеті інформацію про способи самогубства.

  На додачу, в останній місяць свого життя відвідав сімох лікарів. Три з них були психологами. Ще троє, окулістами: Любіц нібито боявся осліпнути. Втім, медики не розповіли про це роботодавцям пілота, через лікарську таємницю. Прокуратура має визначити, чи можна такі дії кваліфікувати як ненавмисне вбивство.

  "Найближчим часом призначать трьох суддів, які мають розглянути нові дані по цій справі. Є багато інформації, яка свідчить, що у другого пілота Любіца були серйозні проблеми з психікою. Роботодавці запевняють, що про це не знали. Лікарі нічого не повідомляли про стан пацієнта, бо він сам цього не хотів. Як наслідок - сталася трагедія, і судді мають визначити усіх винуватців", - зазначив прокурор Марселя Бріс Робен.

   

  Попередній матеріал
  Минулої доби значно збільшилася кількість обстрілів терористами позицій сил АТО - ДПСУ
  Наступний матеріал
  Столичні волонтери збираються влаштувати літні канікули для дітей зі Сходу
  Теги:
  Loading...