Фото із відкритих джерел

Президент Зімбабве не помітив, що виголосив не ту промову на відкритті парламенту

  Президент Зімбабве Роберт Мугабе виступив на церемонії відкриття парламенту з промовою, яку він один раз вже виголошував.

  Як повідомляє BBC Україна, з тими ж словами він звертався до нації минулого місяця. 91-річний лідер прочитав 25-хвилинну промову до кінця, не помітивши помилки.

  Урядова газета Herald згодом повідомила, що в плутанині з виступами винні помічники президента. За словами речника пана Мугабе, лідер Зімбабве прочитає потрібну промову пізніше в готелі у столиці Хараре.

  Нагадаємо, Мугабе, якого за жорстокий авторитарний режим правління називають "людожером", виступає партнером російського президента Володимира Путіна. 9 травня цього року Мугабе став одним з лідерів африканських і азіатських країн, в компанії яких Путін приймав "парад Перемоги" на Червоній площі. В ході зустрічі після параду Мугабе подякував Путіну за запрошення і розповів про те, як його режим "протистоїть підступам імперіалізму" в умовах санкцій, аналогічних тим, які країни Заходу ввели проти Росії.

  Нагадаємо, у грудні 2014 року міністерство закордонних справ України висловило офіційний протест Зімбабве через візит зімбабвійського міністра до окупованого Криму. Повідомлялося також, що кримська влада планувала підписати з Зімбабве меморандум про співпрацю.

  Попередній матеріал
  "Без 15 голосів "Опозиційного блоку" ніколи б не звільнили Зайчука" – Мосійчук
  Наступний матеріал
  На місце Зайчука претендує наближена до Гройсмана людина – нардеп
  Теги:
  Loading...