Президент Польщі підтримав введення миротворців в Україну

  Президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що підтримує ініціативу Глави Української держави Петра Порошенка щодо введення миротворчого контингенту в Україну.

  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  Як зазначається, під час зустрічі в Києві лідери країн обговорили ситуацію на Донбасі та реалізацію Мінських домовленостей.

  "Ми підтримуємо реалізацію Мінських домовленостей, але завжди будемо нагадувати Франції і Німеччині, що вони взяли на себе особливу відповідальність", – сказав Коморовський.

  Крім того, польський президент подякував Порошенкові за запрошення взяти участь у пам’ятних заходах, присвячених річниці Революції Гідності, і висловив солідарність з Україною, "яка веде драматичний бій за свою незалежність".

  Коморовський також зазначив, що для нього участь у Марші Гідності - це "нагода продемонструвати підтримку європейських прагнень українців".

  Зі свого боку Порошенко подякував Польщі за всебічну підтримку. А також назвав символічним те, що глави кількох провідних держав прибули на Марш Гідності до Києва. 

  У ході зустрічі співрозмовники також обговорили і домовились активізувати співпрацю між Україною та Польщею в оборонній та енергетичній сферах.

   

  Попередній матеріал
  У Житомирі зустрічали бійців 95-ї бригади, що повернулися на ротацію
  Наступний матеріал
  Порошенко заявив, що спецслужбам вдалося попередити теракт в Одесі

  Клімкін вирушив на дебати Радбезу ООН щодо миротворчої місії в Україні

  З понеділка в Радбезі ООН почнуться консультації щодо миротворчої місії на Донбасі - Клімкін

  Росія, як агресор, не може і не буде брати участі в миротворчій місії в Україні - Порошенко

  Кремль влаштують тільки російські миротворці на Донбасі - експерт