viza.vn.ua

Президент Польщі наказав прикордонникам готуватись до протидії "зеленим чоловічкам"

  Польща має бути готовою до реагування на нові зовнішні загрози, зокрема й до несподіваної появи на території країни "зелених чоловічків".

  Про це у вівторок під час відвідання прикордонного пункту "Гжехоткі-Мамоново" на польсько-російському кордоні заявив президент Польщі Броніслав Коморовський, передає "Укрінформ".

  Президент зазначив: "Для контролю на кордоні використовується найсучасніше обладнання, яке може бути придатним у разі реагування з боку Польської держави на різного роду кризові явища. Зокрема, йдеться про кризу, яка мала місце на російсько-українському кордоні, де з’явилися "зелені чоловічки", а також про різного роду кризові явища, на які треба знайти відповідь, поки вони не стали фактом".

  Коморовський підкреслив, що сьогодні в Польщі ведеться робота над зміцненням оборонного потенціалу польського кордону у випадку кризи за рахунок посилення прикордонної служби польською армією.

  Під час перевірки польського пункту пропуску на кордоні з Калініградською областю РФ Коморовський поспостерігав за спільними навчаннями польських прикордонників, військової жандармерії, а також розвідувального підрозділу армії. Сценарій навчань передбачав затримання осіб, які нелегально перетнули кордон і взяли в заручники польських прикордонників.

  "Гжехоткі-Мамоново" є набільшим пунктом пропуску на польсько-російському кордоні, який щодня перетинає до шести тисяч осіб, зазначили в "Укрінформі".

  Попередній матеріал
  ДФС має перетворитися на сервісну службу - Насіров
  Наступний матеріал
  Російські школярі закидали камінням 77-річного в'язня концтабору

  Президент Польщі відмовився їхати 9 травня на парад до Москви

  Польща і Румунія підтримують скасування віз для українців

  Польща витурила до РФ журналіста агенції "Россия сегодня" за шпигунство

  Одну з колон путінських "Нічних вовків" не пустили до Польщі