молдова_протест
5.ua

Президент Молдови не з'являється на публіці, громадяни погрожують посиленням протесту

  Влада Молдови не реагує на протести, які шостий день тривають у Кишиневі.

  На вихідних десятки тисяч протестувальників висунули вимоги: відправити у відставку президента й провести дострокові парламентські вибори. Нині у наметах приблизно дві сотні людей. Влада не лише не виконала вимоги протестувальників, а й відмовилася від переговорів. На довгоочікувану зустріч пікетувальників із президентом країни Ніколае Тімофті прийшли лише його радник та прес-секретар.

  Відмову президента зустрічатися учасники протестів назвали зухвалістю. Вони звернули увагу, що керівник республіки не з'являється на публіці, не виступає на телебаченні. Прем'єр-міністр країни Валеріу Стрелєц заявив, що уряд добровільно нікуди не піде, як і президент.

  "Президент уже оприлюднив свою позицію - він не піде з посади. Його рішення обґрунтоване. По-перше, незабаром сплине його термін. По-друге, цей крок призведе до політичної нестабільності, якої він не хоче", - пояснив голова Адміністрації президента Молдови Іон Падурару.

  Наразі за спинами організаторів протестів - громадянської платформи "Гідність та свобода" - протестувальники у наметах, які цілодобово знаходяться на площі Великого національного зібрання. Окрім звільнення чільників держави та виборів також вимагають відновити боротьбу з корупцією.

  Олексій Гордєєв, Людмила Панасюк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Заява про "злочини" Яценюка в Чечні є передвісником репресій проти громадян РФ - політконсультант
  Наступний матеріал
  Яценюк: Україна виконала свою частину Мінських угод