Маргвелашвілі
5.ua

Президент Грузії просить більше міжнародної підтримки в боротьбі з агресією РФ

  Президент країни Георгій Маргвелашвілі під час виступу у грузинському парламенті заявив, що Грузія має рухатися у бік Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу.

  За його словами, безпека і добробут Грузії безпосередньо пов'язані з європейською та євроатлантичною інтеграцією країни.

  Крім того, Маргвелашвілі засудив дії Росії в Україні, та вкотре звинуватив Кремль в окупації частини грузинської території. Президент зазначив, що Тбілісі прагне врегулювати відносини із Москвою, втім вона має припинити застосування сили щодо своїх сусідів.

  "Окупація територій Грузії 2008 року, війна в Україні у 2014, підтримка сепаратистів у Придністров'ї - все це застосування політики сили Москвою на пострадянському просторі. Це покарання для Грузії, України та Молдови за європейський вибір. Грузія шукає добросусідських відносин з Росією, заснованих на принципах рівності. Наші партнери повинні бачити, що ми робимо все можливе, щоб послабити напруженість у наших відносинах, і нам потрібно більше міжнародної підтримки", - сказав Маргвелашвілі.  Попередній матеріал
  Порошенко нагородив бійців АТО у Чернігові
  Наступний матеріал
  Журналіст: Кернес дійсно котролює харківські суди, тому його справу слід переносити до Києва

  В Грузії українські військові навчалися діяти в екстремальних гірських умовах

  НАТО має підтримати Україну, Молдову та Грузію – Столтенберг

  Путін витратив колосальні кошти, щоб змістити в Грузії демократичний уряд - Саакашвілі

  Президенти Грузії та Словаччини висловили підтримку Україні