Президент Франції розповів, про що говоритиме з Путіним у Єревані

  Президент Франції Франсуа Олланд на зустрічі з російським лідером Володимиром Путіним 24 квітня у Єревані планує обговорити врегулювання конфлікту на сході України та долю вертольотоносців "Містраль".

  "Предметом обговорення будуть "Містралі" і пошук рішення виходу з кризи (в Україні - Ред.). Ми говоритимемо про це у Вірменії, де я зустрінуся з Володимиром Путіним", - сказав Олланд в ефірі телеканалу Canal+, передає "Укрінформ".

  Президент Франції охарактеризував Путіна, з яким знайомий близько трьох років, як "пряму людину, якій немає чого приховувати".

  За словами Олланда, він добре пам'ятає зустріч у Мінську, і на його думку, Путін "володіє реальною ситуацією в Україні".

  Раніше у Єлисейському палаці повідомили, що Олланд має намір після завершення візиту Президента України Петра Порошенка 22 квітня відвідати Вірменію для участі в офіційних заходах з вшанування 100-их роковин від початку масових убивств і депортації вірмен турками. Ці трагічні події Вірменія, Франція та Росія вважають геноцидом вірменського народу. Плануєьтся, що у Єревані Олланд зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

  Нагадаємо, договір з Росією на продаж двох вертольотоносців класу "Містраль" Франція уклала ще чотири роки тому. Але через бойові дії на сході України його відтермінували за місяць до запланованої дати поставки першого судна. Тоді французький президент Франсуа Олланд зазначив, "умови для того, щоб Франція погодила поставку першого вертольотоносця не склалися".

  Попередній матеріал
  В ЄС не бояться, що грецька криза перекинеться на інші країни
  Наступний матеріал
  Надзвичайну зустріч МЗС країн Євросоюзу з проблем нелегальної міграції проведуть у ЄС

  Російські ЗМІ обурені передачею "Містралів" Латвії і острову Лампедуза

  Франція не розглядає можливість передачі Росії "Містралів" – міністр оборони

  Наступного тижня Порошенко та Олланд обговорять виконання Мінських угод

  Обама і Олланд обговорили ситуацію в Україні