Президент Болівії подарував Папі Римському розп'яття у вигляді серпа і молота

  Папі Римському, який перебуває з візитом у Болівії, тамтешній президент Ево Моралес презентував дерев'яне розп‘яття, на якому хрест був замінений на серп і молот.

  Реакція понтифіка була неоднозначною, втім, подарунок він прийняв. Уряд Болівії окремо наголосив - жодного політичного підтексту сувенір не має.

  Незвичне розп'яття стало предметом бурхливого обговорення в соцмережах. Чимало користувачів зауважують: серп і молот - символи комуністичних ідей, однією з яких є і атеїзм.

  Нагадаємо, Папа Римський розпочав 8-денний тур найбіднішими країнами Латинської Америки. Це найдовша подорож понтифіка. Франциск планує відвідати зокрема Еквадор, Болівію та Парагвай. До рідної Аргентини Франциск планує завітати наступного року.

  Метою туру понтифік називає привернення уваги світу до проблем бідних людей, а Латинську Америку вважає регіоном із найбільшою соціальною нерівністю на планеті. Саме там мешкають 40% католиків світу. Франциск - перший в історії папа з Латинської Америки, і це викликає захват у тамтешніх мешканців. Вони переконані, що ніхто краще за нього не зрозуміє їхні біди та проблеми.

  Попередній матеріал
  Мінекономрозвитку зняло ролик про потенціал України для інвесторів
  Наступний матеріал
  В Індонезії прокинувся вулкан