Кемерон_Беата 5.ua

Прем'єри Британії і Польщі спільно працюватимуть над реформуванням ЄС

  Прем'єр-міністри Великої Британії та Польщі домовилися спільно працювати над реформуванням Євросоюзу.

  Девід Кемерон уперше прибув до Польщі з офіційним візитом після призначення нового уряду, повідомляє AP.

  Під час спільної прес-конференції Кемерон разом із польською колегою Беатою Шидло повідомили, що спільно розроблятимуть пропозиції щодо поліпшення співпраці в Євросоюзі, дотримання принципу вільного пересування осіб, збільшення ролі національних парламентів.

  "Велика Британія має намір рішучо захищати східний фланг Альянсу НАТО. Лише за останні 15 місяців у навчаннях на території Польщі взяли участь 3 тис. британських військових. Але ми хочемо зробити більше, саме тому Велика Британія долучилася до ініціативи, яка передбачає постійне розміщення військ на території Польщі та її сусідів. Ми домовилися спільно працювати над вирішенням ситуації в Україні та над протистоянням російській пропаганді", - зазначив Кемерон.

  "У багатьох питаннях у нас спільні погляди, наприклад, управління економікою, конкурентність і суверенітет. Хочу наголосити, що Польща дуже хоче, щоб Британія залишилася в Євросоюзі. Ми відкриті для переговорів і є близькими партнерами. Найбільше нас цікавлять торгові зв'язки. Ми домовилися щодо низки подальших переговорів, які відбудуться наступного року", - додала прем'єр-міністр Польщі.

  Нагадаємо, у вересні нижня палата британського парламенту проголосувала за проведення референдуму щодо виходу країни з ЄС.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ відкрила патрульну базу в Дебальцевому
  Наступний матеріал
  "Самопоміч" відмовляється голосувати, поки ВР не розгляне закон щодо перевиборів у Кривому Розі
  Теги:
  Loading...