transkarpatia.net

Прем’єр-міністр Угорщини розкритикував запропоновані ЄС міграційні квоти

  Запропоновані ЄС міграційні квоти викликали обурення у прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.

  На засіданні Європарламенту у Страсбурзі він розкритикував ідею рівномірного розподілу нелегальних мігрантів у європейських країнах. "Я переконаний, що пропозиція Європейської Комісії щодо мігрантів, просто кажучи, абсурд, що межує з божевіллям. Угорщина категорично проти ідеї квот, за якими мігрантів відправлятимуть до країн, де раніше не ступала їхня нога. За жодних обставин Угорщина не прийме біженців, яких таким чином надсилатиме Євросоюз", - заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

  Водночас Орбан заявив, що Угорщина розпочала публічне обговорення питання, щоби дізнатися думку громадян щодо цього. Так, планують письмово опитати 8 мільйонів родин. Серед інших, зокрема, є і таке запитання: "Чи погоджуєтеся ви з тим, що неправильна міграційна політика може бути пов'язана із загрозою тероризму?".

  Перша відповідь не забарилася. Напередодні кілька сотень людей зібралися в центрі Будапешта на акцію протесту проти позиції прем’єр-міністра. Вони пройшли маршем до берега Дунаю, де згорнули свої анкети в кораблики та пустили їх водою із запаленими свічками – у пам’ять про мігрантів, які потонули в Середземному морі.

  Попередній матеріал
  Затриманих російських військових судитимуть за тероризм
  Наступний матеріал
  Україна використає в Євросуді факт затримання ГРУшників як доказ російської агресії

  ЄС планує топити човни з мігрантами на шляху до Лівії

  ЄС ухвалить місію зі знищення контрабандистських мігрантських суден

  Італійська берегова охорона врятувала понад 600 нелегальних мігрантів

  Берегова охорона в Середземному морі за добу врятувала понад 2 тис. мігрантів із Африки