Twitter/ @juhasipila

Прем'єр-міністр Фінляндії прихистить мігрантів у своєму заміському будинку

  Прем'єр закликав фінів брати з нього приклад.

  У суботу, 5 вересня, чільник уряду Фінляндії Юха Сіпіля запропонував тимчасово розмістити мігрантів у своєму заміському будинку. Про це повідомляють європейські ЗМІ, передає "Інтерфакс-Україна". .

  "Наразі я рідко буваю в цьому будинку", - пояснив фінський прем'єр. Йдеться про будинок, розташований у невеликому місті Кемпеле, що за понад 500 км на північ від Гельсінкі.

  Сіпіля висловив сподівання, що фіни візьмуть з нього приклад та прийматимуть мігрантів, які приїжджають до Європи.

  "Я сподіваюся, що це стане певним загальнонародним рухом, завдяки якому багато людей захочуть зробити свій внесок у вирішення кризи з місцями для розміщення біженців. Я хочу зробити свій внесок і показати, що Фінляндія - мультикультурна країна", - заявив він.

  У п'ятницю, 4 вересня, уряд Фінляндії повідомив, що протягом цього року вони отримали до 30 тис. запитів на надання притулку. Це в кілька разів більше, ніж за весь 2014 рік. При цьому зазначається, що у фінській владній коаліції присутні також прихильники жорсткого обмеження кількості мігрантів, що допускають у країну.

  Як повідомляв 5.ua, канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що криза з мігрантами ставить під загрозу майбутнє шенгенської угоди. Вона також вона попередила мешканців своєї країни, що кризу з біженцями швидко не вирішити. Отже, німці мають продемонструвати гнучкість та терпіння стосовно новоприбулих із Близького Сходу та Африки.

  Попередній матеріал
  Російські солдати публікують в соцмережах фото з Сирії
  Наступний матеріал
  МЗС Британії закликало Росію вивести свої війська з Донбасу
  Теги:
  Loading...