Кирило Габуріч 5.ua

Прем'єр Молдови пішов у відставку через те, що закінчив лише дев'ять класів

    Прем'єр-міністр Молдови Кирило Габуріч оголосив про свою відставку з посади глави уряду.

    Про це він повідомив журналістам на прес-конференції в Кишеневі. За словами тепер уже колишнього прем'єра, таке рішення спричинив скандал довкола його освіти. Раніше одна з молдовських газет виявила в біографії прем'єра прогалини в освіті. Журналісти з'ясували, що Габeріч закінчив усього 9 класів - відтак невідомо, як він зміг вступити до університету з неповною середньою освітою.

    Ці дані викликали сумніви в достовірності диплома політика. Сам Габуріч заявив, що скандал роздмухали після того, як він оголосив про необхідність звільнити з уряду низку чиновників, які заважають боротьбі із корупцією.

    Нагадаємо, у сусідній Румунії також розгорівся скандал навколо прем'єр-міністра, проти якого 5 червня порушили кримінальну справу. Національне антикорупційне бюро звинувачує Віктора Понту у відмиванні коштів, підробці документів та ухиленні від сплати податків. Президент країни Клаус Йоганніс уже відреагував на скандал і вимагає відставки глави уряду. Сам прем'єр Віктор Понта йти з посади не має наміру, називаючи звинувачення політичним замовленням.

    Попередній матеріал
    Прокуратура затримала 4 правоохоронців, які видавали зброю тітушкам під час Євромайдану
    Наступний матеріал
    Трагедія 2 травня в Одесі: Перше засідання суду перенесли уже втретє
    Теги:
    Loading...