Кирило Габуріч 5.ua

Прем'єр Молдови пішов у відставку через те, що закінчив лише дев'ять класів

  Прем'єр-міністр Молдови Кирило Габуріч оголосив про свою відставку з посади глави уряду.

  Про це він повідомив журналістам на прес-конференції в Кишеневі. За словами тепер уже колишнього прем'єра, таке рішення спричинив скандал довкола його освіти. Раніше одна з молдовських газет виявила в біографії прем'єра прогалини в освіті. Журналісти з'ясували, що Габeріч закінчив усього 9 класів - відтак невідомо, як він зміг вступити до університету з неповною середньою освітою.

  Ці дані викликали сумніви в достовірності диплома політика. Сам Габуріч заявив, що скандал роздмухали після того, як він оголосив про необхідність звільнити з уряду низку чиновників, які заважають боротьбі із корупцією.

  Нагадаємо, у сусідній Румунії також розгорівся скандал навколо прем'єр-міністра, проти якого 5 червня порушили кримінальну справу. Національне антикорупційне бюро звинувачує Віктора Понту у відмиванні коштів, підробці документів та ухиленні від сплати податків. Президент країни Клаус Йоганніс уже відреагував на скандал і вимагає відставки глави уряду. Сам прем'єр Віктор Понта йти з посади не має наміру, називаючи звинувачення політичним замовленням.

  Попередній матеріал
  Прокуратура затримала 4 правоохоронців, які видавали зброю тітушкам під час Євромайдану
  Наступний матеріал
  Трагедія 2 травня в Одесі: Перше засідання суду перенесли уже втретє
  Теги:
  Loading...