nr2.com.ua

Прем'єр Литви: російський "чорний список" - це частина пропагандистської війни

  Прем'єр Литви Альгірдас Буткявічюс каже, що складений російськими чиновниками "чорний список" посадовців Європейського Союзу - це частина пропагандистської війни.

  ЗМІ повідомили, що в цьому списку сім прізвищ представників Литви, передає видання Delfi. "Я вважаю, що йде свого роду тотальна війна, тільки зараз з іншого боку. Така війна швидше пропагандистська, я б назвав, інформаційна, і я ставлюся до неї негативно. На мій погляд, це не спрощує двосторонні відносини або просто рішення, які приймаються між ЄС і Росією. Вважаю, це не додає плюсів в плані довіри", - зазначив Буткявічюс журналістам у понеділок.

  У складеному Росією списку, який оприлюднили ЗМІ, але який не оприлюднений офіційно, фігурує 89 політиків ЄС. У ньому значаться колишній керівник Литви Вітаутас Ландсбергіс, колишній прем'єр Андрюс Кубілюс, голова Комітету сейму з національної безпеки і оборони Артурас Паулаускас, колишній керівник Департаменту держбезпеки Гядімінас Гріна.

  У повідомленні йдеться, що у "чорний список" також потрапили європарламентар ліберал Пятрас Ауштрявічюс, голова Комісії Литовського радіо і ТБ Едмундас Вайтекунас і радник президента Литви з питань зовнішньої політики Йовіта Нелюпшене.

  Попередній матеріал
  Тристоронні газові переговори пройдуть у Брюсселі 2 червня
  Наступний матеріал
  Знайдені троє підлітків, які загубилися у катакомбах поблизу Одеси

  Політики ЄС пишаються тим, що потрапили до "чорного списку" Путіна

  Президент Європарламенту готовий "вжити заходів" у відповідь на "чорний список" Путіна

  На черговому саміті G7 обговорять нові санкції проти Росії - Білий дім

  Захід має не лише зберегти, а й посилити санкції щодо Росії – Гройсман