Канада_парламент 5.ua

Прем'єр Канади оголосив про розпуск парламенту

  Канада розпускає парламент.

  Про це офіційно оголосив тамтешній прем’єр Стівен Гарпер, передає канадська телерадіокомпанія CBC. Як зазначається, нових депутатів канадці обиратимуть 19 жовтня 2015 року. При чому чинному уряду доведеться добряче поборотися за голоси. Згідно з опитуваннями, популярність Консервативної партії падає. Тож прем’єр, оголошуючи вибори, згадав і про успіхи своєї політичної сили. Зокрема, про економічну стабільнітсь Канади та її рішучу позицію на міжнародній арені.

  Стівен Гарпер пообіцяв і надалі протистояти російській агресії. Адже, майже 1,5 млн канадців мають українське коріння і їхні голоси для консерваторів можуть бути вирішальними.

  "Вибори - не змагання з популярності. 19 жовтня канадці зроблять важливий вибір. Оберуть тих, хто захищатиме нашу економіку в часи глобальної нестабільності та дбатиме про майбутній добробут Канади. Оберуть тих, хто найкраще гарантуватиме безпеку нашої країни... Світові загрожує зростання Ісламської держави на Близькому Сході. В Європі - вторгнення Володимира Путіна до України. Тривала воєнна агресія продовжують загрожувати миру й стабільності , за які попередні покоління заплатили високу ціну", - сказав прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер.

  Попередній матеріал
  Прем’єр-міністр Ізраїлю: "Ми віддані боротьбі проти ненависті, фанатизму і тероризму з будь-якого боку"
  Наступний матеріал
  Ситуація з веденням бізнесу в Україні тяжка, але поступово буде змінюватися на краще – бізнес-омбудсмен
  Loading...