infozapad.ru

Прем'єр Естонії: треба домагатися продовження санкцій ЄС щодо РФ через конфлікт в Україні

  Прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас вважає за необхідне продовження санкцій щодо політики Росії через конфлікт в Україні та входження Криму до складу РФ.

  Про це прем'єр-міністр Естонії заявив, виступаючи в четвер на позачерговому засіданні парламенту, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Війна у східній Україні триває, вона не знижує обертів і не припиняється", - заявив Рийвас. На його думку, необхідно продовжувати політику, "яка досі добре переконувала Росію, що Захід не забуває зробленого".

  "Моральний обов'язок Естонії полягає в тому, щоб стояти за продовження Європою санкцій, допоки Росія не виконала всі міжнародні угоди. Або допоки Крим не буде повернений України", - заявив Рийвас.

  "Ми повинні підтримувати, насамперед, економіку, соціальну стабільність, нормалізацію якості життя. Ми повинні політично і практично підтримувати західну інтеграцію України, чи то візова свобода, доступ до освіти або підготовка військових медиків України", - сказав естонський прем'єр.

  Рийвас вважає, що "Європа повинна продовжити підвищувати ціну наявними у неї засобами, переконуючи, що діяльність в Україні завдає шкоди і самій Росії, і що ціна втручання висока для неї самої".

  Нагадаємо, глава МЗС Словенії Карл Ер'явець заявив, що країна підтримує і продовжить підтримувати економічні санкції проти Російської Федерації, незважаючи на зменшення товарообігу.

  Попередній матеріал
  Джордж Буш-старший потрапив у лікарню зі зламаною шиєю
  Наступний матеріал
  Путін зателефонував прем'єру Нідерландів – звинуватив у "вкиданні" і "політизованому розслідуванні"
  Теги:
  Loading...