1tv.ru

Представник британського слідства: Убивство Литвиненка не могло відбутися без участі Кремля

  У Високому суді Лондона проходять відкриті слухання у справі про отруєння колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка.

  Як повідомляє BBCRussian, слухання завершаться 31 липня виступами адвоката сім'ї Литвиненка Бена Еммерсон і радника дізнання Робіна Тама. Сьогодні фінальну заяву зробив адвокат Річард Хоруелл, який представляє британське слідство.

  "Тим чи іншим чином російська держава брала участь у вбивстві Литвиненка", - констатував адвокат. Хоруелл уточнив, що у російської влади був не один, а багато мотивів бажати смерті Литвиненка, і його вбивство не могло відбутися без участі державних органів Росії.

  Відомо, що Литвиненко помер у листопаді 2006 року після того, як попив чаю в одному з лондонських готелів у компанії своїх колишніх колег по ФСБ - Андрія Лугового і Дмитра Ковтуна. "Навіть гарячі прихильники конспірології не могли не визнати, що сліди полонію пов'язують Литвиненко тільки з Луговим і Ковтуном", - пояснив Хоруелл, посилаючись на докази слідства.

  Ковтун і Луговий відкидають всі звинувачення на свою адресу. Російська влада також неодноразово відкидала будь-яку причетність до злочину. У березні 2015 року президент РФ Володимир Путін вручив Луговому орден "За заслуги перед Вітчизною" II ступеня.

  Попередній матеріал
  Аваков хоче негайно перевести армію на контрактну основу
  Наступний матеріал
  Суд Донецька не хоче займатися справою Савченко – Фейгін
  Теги:
  Loading...