zik.ua

Працівники Air France оголосили про страйк

  Представники двох французьких профспілок UGICT та ВКТ сьогодні розпочали одноденний страйк працівників авіакомпанії Air France.

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  "У понеділок, 28 грудня, ми розпочали страйк наземного персоналу Air France", - заявили у профспілці ВКТ.

  За словами її представників, акція протесту має на меті зупинити судові позови проти п'яти співробітників, яких обвинувачують у "надмірному насильстві" проти охорони авіакомпанії Air France. Інцидент стався через наміри французької авіакомпанії у найближчі два роки скоротити 3 тис. робочих місць. Зокрема, наступного року безробіття загрожує тисячі працівникам Air France, а у 2017 році – ще 2 тис. співробітників.

  Водночас представники профспілки французьких пілотів Alter, у свою чергу, закликали провести страйки з 10 по 13 січня 2016 року. Причиною акцій протесту стали дисциплінарні розслідування участі пілотів в інцидентах 5 жовтня. Очікується, що дисциплінарний комітет Air France має покарати двох пілотів за їхню участь в інциденті.

  Нагадаємо, що у жовтні адміністрація французької компанії Air France звільнила перших п'ять співробітників без соціальних виплат за скоєння грубого насильства, що сталося в її офісі 5 жовтня. Тоді працівники Air France увечері увірвалися до штаб-квартири компанії у той момент, коли рада директорів обговорювала плани скорочення штату на майже 3 тис. осіб. Під час нападу постраждали охоронець, а також директор департаменту трудових відносин Ксав'є Бросета, якого "майже лінчували", і начальник відділу далекомагістральних рейсів П'єр Плісоньє, якому порвали сорочку й куртку. Допомогу в евакуації дирекції компанії надавали правоохоронці. Правління компанії одразу заявило, що має намір подати судовий позов до мітингувальників "за насильницькі дії".

  Попередній матеріал
  СБУ в Слов'янську затримала поплічника Гіркіна (відео)
  Наступний матеріал
  "Зоряні війни" встановили новий рекорд - фільм зібрав понад $1 млрд за 12 днів
  Теги:
  Loading...